BIMO: DVIKALBYSTĖ VIENAKALBĖJE APLINKOJE. Rezultatų viešinimo konferencija

BIMO: DVIKALBYSTĖ VIENAKALBĖJE APLINKOJE. Rezultatų viešinimo konferencija

Dvikalbystės vartojimas šių dienų kontekste tampa vis dažniau sutinkamu reiškiniu, kuris yra itin svarbus ugdymo procese. Jos vartojimas yra keliantis iššūkius tiek mokytojams, tiek mokiniams, tiek jų tėvams, kadangi dvikalbystės integravimas ir skatinimas kasdieniame ugdymo procese yra imlus laikui ir papildomoms žinioms bei pastangoms. Jos integravimas į bendrojo ugdymo programas glaudžiai susijęs su mokymo proceso kaita, kurios dinamiškumas tampa vis dažnėjančiu reiškiniu.

Nuoširdžiai kviečiame jus susitikti rezultatų viešinimo konferencijoje – „BIMO: DVIKALBYSTĖ VIENAKALBĖJE APLINKOJE“ projekto baigiamajame renginyje – ne tik išgirsti apie dvikalbystės naudojamo reikšmingumą, poreikį bei įtaką visiems mokymo proceso dalyviams, bet ir pasisemti patirties iš Lietuvos, Rumunijos, Italijos ir Ispanijos partnerių parengtų metodų sklaida, padėsiančia dvikalbystę lengviau integruoti į ugdymo procesą.

Konferencijos metu bus pristatomi projekto rezultatai: internetiniai kursai (MAIK), politikos rekomendacijų knyga, dalinsimės gerosios praktikos pavyzdžiais. Tikimės, kad visa tai sėkmingai galėsite taikyti kasdieniame ugdymo procese, sėkmingai integruojant į ugdymo proceso turinį.
 

Data: 2023 kovo 31d., 14 val. 

Adresas: Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla (Demokratų 36, Kaunas)

Konferencijos programa >>

REGISTRACIJA  >> BŪTINA IKI KOVO 30 d.

Dalyviams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

 

Projekto tinklapis: bimo.pixel-online.org

Projekto socialinis tinkas facebook >>