INTERNETINĖ PASKAITA: EMOCINIO RAŠTINGUMO SVARBA IR UGDYMAS

INTERNETINĖ PASKAITA: EMOCINIO RAŠTINGUMO SVARBA IR UGDYMAS

Įsibėgėjant rudeniui, ir toliau intensyviai vykdomos tarptautinio projekto PSsmile veiklos: ruošiama mokomoji medžiaga, mokymų programa, veiklos, kurias mokytojai galės taikyti mokykloje. 

Rugsėjis... ne vienam tai nauja pradžia, nauji iššūkiai, daugybė emocijų, keista būsena, kuri aplanko tiek ikimokyklinuką, tiek pradinuką, tiek mokytoją, tiek tėvelius.

Kviečiame projekto asocijuotus partnerius (mokyklų, darželių bendrumenes) paklausyti paskaitos šiuo metu ypač aktualia tema: apie emocinio raštingumo svarbą ir jo ugdymą.  

Paskaita vyks internetu 2020 rugsėjo 18 d. 15 val., tikimės, kad ji sudomins Lietuvos pedagogus, tėvelius ir kitus šia tema susidomėjusiuosius. Paskaitos metu pakalbėsime apie emocijų svarbą, emocinį raštingumą, kaip jį ugdyti 6-10 metų vaikuose, kaip lengviau įveikti adaptaciją mokykloje, kiek apie jausmus ir emocijas turi žinoti tokio amžiaus vaikai, kaip jiems padėti jas susieti su vidine būsena. Savo žiniomis ir patarimais, galimomis veiklomis, kurias galėsite išbandyti klasėje ar namuose dalinsis psichologė, daugiametės patirties dirbant tiek mokykloje, tiek su šeimomis turinti, Vilma Milašiūnaitė. 

Paskaitos trukmė 1 val., taip pat 30 min po paskaitos paliksime klausimams-atsakymams. (Registracija: registracija uždaryta 2020 09 18)

Taip pat, siekiant, kad bendravimas neapsiribotų tik paskaita ir galėtume pakviesti suinteresuotą švietimo institucijų auditoriją išbandyti kuriamą mobiliąją programėlę socio-emociniams įgūdžiams ugdyti, taip pat į mokymus, kuriuose bus galimybė įgyti daugiau socio-emocinių kompetencijų bei gauti informacijos, kaip jas ugdyti vaikuose, kviečiame edukacines institucijas tapti tarptautinio Erasmus+ projekto PSsmile asocijuotais partneriais ir užpildyti žemiau esančią anketą.

Asocijuoti partneriai neįpareigojami jokiais finansiniais klausimais, tačiau prisideda prie projekto rezultatų sklaidos savais kanalais, išbando projekto kuriamus rezultatus, teikia grįžtamąjį ryšį, gali dalyvauti vykdomuose mokymuose, konferencijose, renginiuose.

Pasitikrinkite, gal Jūsų institucija jau yra PSsmile projekto asocijuoti partneriai čia>>

Daugiau apie projektą tinklapyje pssmile.emundus.eu, o naujienos, aktualiausia informacija - socialinio tinklo Facebook suburtoje bendruomenėje: facebook.com/pssmilecommunity