Naujausia informacija iš projekto „DigiCult"!

Naujausia informacija iš projekto „DigiCult"!

Gegužės 15-16 dienomis dalyvavome „DigiCult" projekto paskutiniuose tarptautiniuose susitikimuose Turine, Italijoje. Jų metu aktyviai diskutavome su projekto partneriais iš Italijos, Švedijos, Airijos, Kroatijos ir Kipro apie pasiektus rezultatus.

Pagrindinis iššūkis buvo mūsų bendrų pastangų kulminacija - „DigiCult" edukacinis žaidimas, kuriame dar buvo neaiškumų. Gilinomės į sudėtingus klausimus bei apmąstymus ir analizavome žaidimo pirminio testavimo rezultatus, suplanavome vėlesnius žaidimo užbaigimo etapus.

Tačiau tai dar ne viskas!  Projekto „DigiCult"  baigiamasis sklaidos renginys vyko gegužės 17 dieną Turine. Jį organizavo projektą koordinuojanti įstaiga - „CIOFS - FP Piemonte" hibridiniu būdu -  vieni dalyviai dalyvavo gyvai, o kiti internetu.

Renginys prasidėjo „CIOFS - FP Piemonte" prezidentės Silvanos Angelos Rasello ir „DigiCult" projekto koordinatorės Danielos Varone sveikinimu, po kurio sekė trumpi kiekvieno partnerio institucijos ir projekto rezultatų pristatymai, kuriuos sudarė kelios temos: „Skaitmeninis kultūros paveldas - inovatyvi mokymo programa", „DigiCult e. mokymosi kelias ir pripažinimas", „DigiCult edukacinis žaidimas", „Programos dalyvių liudijimai ir mokymasis", „Dėstymo ir mokymo veikla". 

Baigiamajame pranešime buvo pristatyta Italijos Nacionalinio fondo (FAI) patirtys ir virtualūs apsilankymai jų objektuose, kurie buvo iš tiesų įspūdingi.

Labai esame dėkingi „CIOFS - FP Piemonte" už organizavimą bei partneriams už galimybę būti dalimi šio unikalaus projekto! 

 

Renginio foto socialiniuose tinkluose

Apie renginį projekto socialiniuose tinkluose

Daugiau apie projektą: digiculterasmus.eu