Sąmoningos tėvystės akademija - ieškome globėjo!

Sąmoningos tėvystės akademija - ieškome globėjo!

Kaip asocijuoti partneriai, prisidedame prie 3-jų metų tarptautinio projekto "Sąmoningos tėvystės akademija - ieškome globėjo!", kuris skirtas globėjams, įtėviams, ugdytojams. Vaikų globa, emocinių santykių kūrimas, globėjų atsakomybė yra plačiai analizuojamas ir sudėtingas klausimas. Globėjams reikalinga teisinė, socialinė, emocinė, informacinė ir pedagoginė parama.

Projektas, kurį įgyvendina neformalaus švietimo institucijos ir organizacijos iš Lenkijos, Portugalijos ir Lietuvos, siekia ugdyti globėjų, įtėvių ir jais ketinančių tapti asmenų šeimas bei stiprinti ir plėtoti tiek jų, tiek švietėjų ir kitų darbuotojų, dirbančių ir bendradarbiaujančių su minimomis šeimomis kompetencijas.

VšĮ "eMundus" prie projekto jungiasi kaip asocijuotas partneris, kuris prisidės prie turinio gerinimo duodant grįžtamąjį ryšį, prie projekto viešinimo, vertinimo, seminarų/mokymų organizivimo ir dalyvių - tikslinių grupių - pritraukimo.

Projekto metu bus organizuojami akivaizdiniai ir internetiniai mokymai, seminarai globėjams, globos koordinatoriams, skirti žinių apie globą plėtimui ir gilinimui. Planuojama sukurti įrankius, kurie padės įgyvendinti globos uždavinius, stiprinti globėjų šeimų įvaizdį. Parengtame Pagalbos vadove, bus pateikiamos gairės, rekomendacijos, krizių valdymo metodai. Taip pat sutelktos 3 paramos grupės, po vieną partnerių šalyse.

Projektas įgyvendinamas pagal Erasmus+ programą, Strateginių partnerysčių inovacijų kūrimui paprogramę.

Daugiau apie projektą skaitykite >>