Tarptautiniai internetiniai kursai mokytojams apie IT integraciją pamokose

Tarptautiniai internetiniai kursai mokytojams apie IT integraciją pamokose

Kviečiame į internetinius vakarinius kursus skirtus pradinių ir kitų klasių bei mokomomųjų dalykų mokytojams apie IT programų panaudojimą, programavimo pagrindus, mikro kompiuterius pradiniame ugdyme.

Kursų metu bus pristatomos programavimo valandos  (Hour of Code) veiklos, supažindinama su Ozobot mikrokompiuteriukais ir dalinamasi praktiniais patarimais.

Šiuos tarptautinius kursus ves lektoriai iš Nacionalinio Informatikos koledžo "Matei Basarab" Rumunijoje (Colegiul National de Informatica Matei Basarab). 
Kursuose atskirose sesijose dalyvaus ne tik Lietuvos mokytojai, bet ir mokytojai iš Turkijos, Italijos, Ispanijos ir Rumunijos mokyklų. 

TRUKMĖ: 5 kartai po 2-2,5 val.
DATOS: birželio 10, 11, 14, 15, 16 d. (ketvirtadienį-penktadienį, pirmadienį-trečiadienį)
LAIKAS: nurodytomis dienomis 17:00-19:30 val. (teorija + praktika su konsultacijomis)
KALBA: bus verčiama iš anglų kalbos į lietuvių kalbą, o dalomoji mokymosi medžiaga pateikta lietuvių k.


REIKALINGOS ŽINIOS IR PRIEMONĖS: kursai skirti, tiek pagrindus IT srityje turintiems, tiek pradedantiems dalyviams, reikalingas kompiuteris bei stabilus internetas. Pagal galimybes papildomai šalia galima turėti išmanųjį telefoną ar planšetę, kitoms lektorių numatytoms veikloms, pasitikrinimo testams, kt.


VAIZDO KONFERENCIJŲ PLATFORMA: Zoom (nuoroda bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams)
PAŽYMĖJIMAI bus parengti ir pasirašyti rumunų organizatorių paminint, jog dalyvauta tarptautiniuose internetiniuose kursuose.


Internetiniai kursai nemokami, organizuojami įgyvendinant Erasmus+ projektą.

REGISTRACIJA: (jau uždaryta po 2021 06 10)

PROGRAMA

Internetiniai kursai organizuojami vykdant  Erasmus+ Strateginės partnerystės Gerosios praktikos mainų projektą "Parašyk kodą ateičiai" (angl. Code Your Future). Projekto tinklapis: https://codeyourfuture.eu/

Daugiau apie projektą lietuvių k. (nuoroda)  

VšĮ "eMundus" komanda
"Code Your Future" projekto partneriai
neringa@emundus.lt