Naujienos

Naujienos

GAMINAME VAIKAMS - PAPRASTA, SVEIKA ir GARDU

GAMINAME VAIKAMS - PAPRASTA, SVEIKA ir GARDU

Leiskis į sveiko maisto gaminimo kelionę ir neliksi abejingas! Kai kalbama apie mitybą, ypač vaiko, vienas iš didžiausių prioritetų turėtų būti sveikas, įvairus, subalansuotas, pilnavertis maistas. Nuo ankstyvos vaikystės labai svarbu formuoti teisingus mitybos įpročius, maistą pateikti patraukliai, estetiškai. Čia galioja paprasta taisyklė: jei norime, kad vaikas sveikai maitintųsi, turime pra..

PLAČIAU

Tarptautinis konkursas!!!

Tarptautinis konkursas!!!

Vykdant Mokymosi visą gyvenimą programos Grundtvig projektą FOCAL, skelbiamas tarptautinis konkursas, kuriame pagrindinė idėja - kuo geriau ir originaliau pristatyti savo šalį. Apie ką pagalvoji išgirdus „Lietuva“? Kokias turime lietuviškas tradicijas? Kaip švenčiame šventes? Kaip buvo anksčiau, kaip yra dabar? Kūrybiškas Lietuvos pristatymas ir tarptautinis įvertinimas bei prizas Tavo! Daly..

PLAČIAU

3-asis projekto FOCAL daugiašalis susitikimas

Trečiasis projekto susitikimas buvo organizuojamas balandžio 28-30d., 2013 m., Melnike, Blagoevgrad provincijoje, pietvakarių Bulgarijoje, mažiausiame Bulgarijos miestelyje, kuris yra garsus savo architektūra ir kuriame yra 96 pastatai, pripažinti kultūros paminklais. Miestas, kartu su kaimyniniu Rozhen vienuolynu yra paskelbtas kultūros ir istoriniu draustiniu. Susitikimo datos buvo per Didžiąją ..

PLAČIAU

2-asis projekto FOCAL tarptautinis susitikimas

Kovo 16-18 d., 2013 m., Volos, Graikijoje, vyko antrasis Grundtvig Partnerystės projekto FOCAL tarptautinis partnerių susitikimas. Susitikimo tikslas buvo pristatyti padarytus darbus, t.y. apklausos "Kaip gerai pažįstu savo šalies kultūrą?" rezultatus, ataskaitą apie savo šalies kultūros analizę ir pristatymą, įvykdytą sklaidą, atnaujintą projekto puslapį ir pan. Taip pat partneriai aptarė tolim..

PLAČIAU

1-asis projekto FOCAL susitikimas

Spalio 17-18d., 2012 m., Kaune, vyko pirmasis Grundtvig Partnerystės projekto FOCAL tarptautinis partnerių susitikimas. Susitikimo tikslas buvo aptarti projekto tikslus ir siekiamus rezultatus, pasidalinti veiklomis ir jas detalizuoti. Taip pat partneriai aptarė bendras atsakomybes tarp projekto grupės narių ir išsirinko valdymo komitetą.  Dirbome kartu anketos "Kaip gerai pažįstu savo kultūrą?" s..

PLAČIAU