Naujienos

Naujienos

2-asis projekto FOCAL tarptautinis susitikimas

Kovo 16-18 d., 2013 m., Volos, Graikijoje, vyko antrasis Grundtvig Partnerystės projekto FOCAL tarptautinis partnerių susitikimas. Susitikimo tikslas buvo pristatyti padarytus darbus, t.y. apklausos "Kaip gerai pažįstu savo šalies kultūrą?" rezultatus, ataskaitą apie savo šalies kultūros analizę ir pristatymą, įvykdytą sklaidą, atnaujintą projekto puslapį ir pan. Taip pat partneriai aptarė tolim..

PLAČIAU

1-asis projekto FOCAL susitikimas

Spalio 17-18d., 2012 m., Kaune, vyko pirmasis Grundtvig Partnerystės projekto FOCAL tarptautinis partnerių susitikimas. Susitikimo tikslas buvo aptarti projekto tikslus ir siekiamus rezultatus, pasidalinti veiklomis ir jas detalizuoti. Taip pat partneriai aptarė bendras atsakomybes tarp projekto grupės narių ir išsirinko valdymo komitetą.  Dirbome kartu anketos "Kaip gerai pažįstu savo kultūrą?" s..

PLAČIAU

Ketvirtasis projekto C.U.B.E partnerių susitikimas Side mieste, Turkijoje

2012 m. balandžio 16-18 dienomis Side mieste, Turkijoje vyko ketvirtasis projekto C.U.B.E susitikimas. Jo metu projekto partneriai aptarė vis dar vykdomas veiklas bei jau pasiektus rezultatus. Pagrindinis projekto partnerių tikslas šio susitikimo metu buvo peržiūrėti visas veiklas, kurios turi būti atliktos iki projekto pabaigos ir paskirti laiką, kuris būtų skirtas nepadarytų veiklų atlikimui, ta..

PLAČIAU

Trečiasis projekto C.U.B.E partnerių susitikimas (Varšuva, Lenkija)

2011 m. rugsėjo15-16 dienomis Varšuvoje (Lenkija) vyko trečiasis projekto C.U.B.E. partnerių susitikimas. Per šį susitikimą projekto grupė pristatė pasiektus rezultatus (tarptautinės ataskaitos, analizė, pristatymai) ir aptarė būsimas veiklas. Mokytojai (suaugusiųjų švietimo) iš naudos gavėjų įstaigų, kurie bendradarbiauja su projekto partneriais, taip pat dalyvavavo šiame susitikime ir aktyviai ..

PLAČIAU

Projekto C.U.B.E. baigiamoji konferencija tema “IKT naudojimas švietime”

Projekto C.U.B.E. komanda organizavo Mokymosi visą gyvenimą programos Grundtvig partnerysčių projekto „Virtualios bendruomenės kūrimas besikeičiant nauja mokymo patirtimi“ (orig. Virtual Community Building by Exchanging New Approaches in Teaching) (C.U.B.E.), baigiamąją konferenciją, remiamą Europos komisijos. Šis renginys vyko 2012 m.  birželio 22 d., Trakuose, Lietuvoje. Šia konferencija tikim..

PLAČIAU