Projekto “PS.smile” rezultatų viešinimo konferencija

Projekto “PS.smile” rezultatų viešinimo konferencija

2022 birželio 30d. Lietuvos ugdymo įstaigų pedagogai, administracija, psichologai, soc. darbuotojai bei PS.smile projekto  partneriai susirinko tarptautinėje konferencijoje – „PS.smile“ projekto baigiamajame renginyje – ne tik išgirsti apie SEU tendencijas Lietuvoje, bei tarptautines patirtis projekto partnerių iš Portugalijos, Italijos, Bulgarijos, Lietuvos, Graikijos, bet ir patirti, pabūti kartu, palydėti mokslo metus bei su gera nuotaika ir šypsena pasitikti vasaros atostogas.

Konferencija organizuojama įgyvendinant Erasmus+ projektą „Socialinių emocinių gebėjimų lavinimas pradinio ugdymo klasėse(PS.smile), tai projekto ir jo rezultatų pristatymo renginys. Projektą koordinuoja VšĮ „eMundus“. Konferencijos svečiai iš Lietuvos ir partnerių šalių - Bulgarijos, Italijos, Portugalijos, Graikijos dalinosi įdomiomis įžvalgomis apie socialinio-emocinio mokymo įgyvendinimą, universalų mokymo dizainą (angl. Universal Design for Learning (UDL)) ir psichinės sveikatos gerinimą mokyklose.

Renginys buvo itin sėkmingas – dalyviai puikiai įvertino pranešimų kokybę ir pristatytas temas, renginio atmosferą ir galimybę pabendrauti su bendraminčiais. Tai buvo puiki proga artimiau susipažinti su projekte dalyvaujančiomis Lietuvos mokyklomis, kurios palaiko projekto idėją, prisideda prie projekto sklaidos, testuoja projekte sukurtus rezultatus, dalyvauja renginiuose, mokymuose, duoda grįžtamąjį ryšį, kad galėtume tobulėti. Konferencijoje dalyvavę mokytojai ir vadovai puikiai praleido laiką ir dalinosi savo patirtimi su ekspertais iš kitų Europos šalių.

Konferencijos programa >>

Konferencijos pranešimai:

PS.smile_projekto pristatymas_Vida_Drąsutė

PS.smile-framework-across-lifespan_Teresa_M_Sgaramella

SEL-and-mental-wellbeing_Miglena_Molhova

A-journey-of-change_Catia_Giesteira

From-Easy-to-Simple_Joao-Canossa-Dias

Konferencijos videohttps://youtu.be/IJsRz8GyN5E

Konferencijos akimirkos: